Leden


Naam bedrijf Activiteit Website Mail
Accounting Team NV Accountancy www.accountingteam.be caroline.marien@accountingteam.be
Aluminium Werken Verboven Ramen en deuren, zonwering, vliegenramen, garagepoorten www.ramenverboven.be alu.verboven@telenet.be
Apotheek De Schrijver Apotheek www.apostie.be apotheekdeschrijver@telenet.be
Apotheek Derveaux Apotheek www.apostie.be apotheek.derveaux@telenet.be
Argenta Bank www.argenta.be sysmans@argenta.be
Assuprotect verzekeringen Verzekeringen www.vandenlangenbergh.be info@vandenlangenbergh.be
Attractieverhuur LVG Springkastelen, attracties, trampolines,... www.discofun.be lvg-nv@telenet.be
Bakker Gert Bakkerij www.facebook.com/www.bakkergert.col info@bakkergert.be
Bakkerij Verbraken Bakkerij www.bakkerijverbraken.be chris.verbraken-mertens@telenet.be
Bart Van Gestel Verwarming - Sanitair Verwarming en sanitair www.bartvangestel.be Info@bartvangestel.be
Beautylab Toya Schoonheidssalon www.toya.be info@toya.be
Bjorn Beheydt Internet Guru & Photographer www.beheydt.be bjorn@beheydt.be
Bloemen Amaryllis Bloemen, binnenhuisdecoratie eric.deckers2990@telenet.be
BNP Paribas Fortis Bank www.bnpparibasfortis.be rijkevorsel@bnpparibasfortis.com
Bolkshof bvba Hondenkennel www.pupsenzo.be info@pupsenzo.be
Bouwonderneming Ooms Bouwonderneming www.ooms.be bart@ooms.be
Bouwwerken Lenaerts BVBA Woning en villabouw info@bouwwerkenlenaerts.net
Buildingdryer Verhuur bouwdrogers www.buildingdryer.be info@buildingdryer.be
Busreizen Verhoeven Busreizen, vliegvakanties, cruises www.verhoeven.be r.verhoeven@verhoeven.be
Carpedata Webdesign - Maatprogrammatie www.carpedata.be jan.jacobs@carpedata.be
CDK Verzekeringen Verzekeringen www.cdkv.be paul.kox@verz.kbc.be
Chapewerken Van Den Broeck Leon Chapewerken www.chapewerkenleonvandenbroeck.be leon@chapewerkenleonvandenbroeck.be
Colimetals Recycleren oude metalen www.colimetals.be nancy@colimetals.be
Dave Van Herck Koeltechnieken www.dvh-koeltechniek.be info@dvh-koeltechniek.be
De Keyser Construct Dak -en wandshop, sandwichpanelen, algemene bouwwerken www.dekeyserconstruct.be Info@dekeyserconstruct.be
Electriciteitswerken Driesen Gust Electriciteitswerken www.bvbadriesen.be Info@bvbadriesen.be
EQS-Pro rent Verhuur Licht- en geluidsapparatuur www.eqs-prorent.com info@eqs-prorent.com
Demic Solutions Promotionele kledij, werkkleding, werkschoenen, Horeca www.demicsolutions.be jan@demicsolutions.be
EPC-VB Keuringen voor verkoop www.epc-vb.be epc-vb@telenet.be
Events Catering Bevers Catering evenementen www.cateringbevers.be paulbevers@cateringbevers.com
Event-toilet Verhuur toiletwagens www.event-toilet.be info@event-toilet.be
Fietsen Bart Lauryssen Fietsen, accessoires www.fietsenlauryssenbart.be bart@fietsenlauryssenbart.be
Fietsen Peter Brosens Fietsen, accessoires www.fietsenbrosens.be brosens.fietsen@telenet.be
Frituur Boemerang Frituur www.frituurboemerang.be vickydegrave@gmail.com
Frituur De Vaart Frituur www.frituur-devaart.be Joke_wouters@hotmail.com
Fruitbedrijf Bruneel - Cox Fruitbedrijf www.bruneel-cox.be info@bruneel-cox.be
Funco Dagbladhandel funco@skynet.be
Garage Bocar Garage www.bocar.be info@bocar.be
Garage Nawrot Garage Hyundai www.nawrot.hyundai.be info@garagenawrot.be
Grafom Reclamewerken www.grafom.be jeroen@grafom.be
Groep Van Roey Van Roey, Staalbeton, Van Roey vastgoed www.groepvanroey.be vanroey@groepvanroey.be
Hermans Heftrucks Kopen & huren van heftrucks www.hermans-heftrucks.be hermansheftrucksgard@hermans-heftrucks.be
HUBO Doe-het-zelfzaak www.hubo.be dir@rijkevorsel.hubo.be
Jacobs Team Bank en verzekeringen www.jacobsteam.be aj@dvv.be
Jan Vermeiren Electriciteitswerken jan@elek-vermeiren.be
Jef Martens Consulting
KBC Bank www.kbc.be rijkevorsel@kbc.be
Kempenklok Drukwerk www.kempenklok.be tine.schepers@kempenklok.be
Kodi Chapewerken www.kodi.be info@kodi.be
Lambrechts Electro Audio TV Video, Groot huishoud, klein electro, telecom www.lambrechtselectro.be info@lambrechtselectro.be
Lima Projects Schrijnwerk kasten, keukens, ramen, deuren,... www.limaprojects.be birger@limaprojects.be
M.I.P. Tanks & Silo s Tanks & silo s www.mip-nv.be info@mip-nv.com
Martens Interieur Tapijten, zonwering, vloeren, verf, behang, gordijnen www.martensinterieur.be jefmartens@telenet.be
Meyvis Metaalwerken Metaalwerken www.meyvismetaalwerken.be Meyvismetaalwerken@skynet.be
Oogarts Yves Daniel Oogarts www.oogartsdaniel.be yves@oogartsdaniel.be
Pelckmans Tuincentrum Tuincentrum www.pelckmans.net info@pelckmans-rijkevorsel.net
Peter Hillen Hout - interieur www.peterhillen.be info@peterhillen.be
Recycling Gagelmans Recycleren en afvalverwerking www.gagelmansrecycling.be info@gagelmansrecycling.be
Schapenhof Belevingsboerderij www.schapenhof.be info@schapenhof.be
Schrijnwerkerijverlinden bvba Dakwerken - Ramen en deuren - Gyprocwanden - Houtskelet www.schrijnwerkerijverlinden.be info@schrijnwerkerijverlinden.be
Secures BVBA Camerabewaking www.secures.be info@secures.be
Slagerij Jasperse - Verhaegen Slagerij, traiteur www.slagerij-jasperse.be info@slagerij-jasperse.be
Soroban Vakantiewoning http://www.lemarcourt.be/ gertkerstens@outlook.be
Spiegeltenten Klessens Spiegeltenten www.spiegeltent.com info@spiegeltent.com
't Kleurenpalet Verf, behang, gordijnen, zonwering, behang -en schilderwerken www.kleurenpalet.com info@kleurenpalet.com
Thermoheating bvba Warmtepompen & Airconditioning www.thermoheating.be info@thermoheating.be
Tralec Electriciteitswerken www.tralec-bvba.be info@tralec-bvba.be
Villa Beaufort Blankenberge Verhuur groepswoningen Gert Kerstens www.beaufortblankenberge.be/ info@beaufortblankenberge.be
Walbers Vastgoed Immobilien Verkoop en Verhuur www.walbersvastgoed.be bie@walbersvastgoed.be
Wasbox Self-carwash www.wasbox.be info@napalm.be
Wesley Maegh Bouw en renovatie www.wesleymaegh.be info@wesleymaegh.be